Paslaugos


POBŪVIAI

Suvalkijos dvaras siūlo didžiausią pobūvių salę visoje Marijampolės apskrityje. Salė talpina iki 130 žmonių. Ideali vieta vestuvėms, jubiliejams, kitiems užsakomiesiems renginiams.
Suvalkijos dvaras siūlo jaukią aplinką ir itin erdvią pobūvių salę Jūsų ypatingoms šventėms. Čia švęsti gali iki 130 žmonių. Jūsų šventėms siūlome skanų maistą, malonų aptarnavimą ir nuostabią privačią aplinką 11 hektarų teritorijoje, kurioje rasite ir papildomas pramogas.
Galimas įvairus stalų ir kėdžių išdėstymas. Didžiojoje salėje siūlome ir sceną muzikantams bei vietą šokiams.
 

KONFERENCIJOS – BANKETAI – VERSLO SUSITIKIMAI

Konferencijoms, seminarams, verslo susitikimams siūlome konferencijų salę iki 100 žmonių. Suteikiame visapusišką aptarnavimą, kavos pertraukėles, verslo pietus ar banketus. Pasirūpinsime, kad viskas vyktų sklandžiai ir būtų patenkinti visi Jūsų lūkesčiai.

 

 

 

APGYVENDINIMAS

Sodybos pastate nakvynę siūlome 70 žmonių, pirties pastate 20 žmonių.

 

 

 

MAITINIMAS

Jūsų švenčių metu teikiame maitinimo bei aptarnaujančiojo personalo paslaugas. Norite švęsti lauke ar klausytis mėgstamos grupės gyvo koncerto? Pagal Jūsų pageidavimus maistas gali būti patiektas ir erdvioje lauko pavėsinėje, talpinančioje iki 100 žmonių, pirtyje ar sodybos terasose. Erdviose pobūvių salėse rengiami verslo pietūs, furšetai ir kitos šventės.
Užsakomiesiems pobūviams, pietums, furšetams meniu derinamas iš anksto pagal Jūsų pageidavimus.
 

ERDVI LAUKO PAVĖSINĖ

Erdvi lauko pavėsinė: Erdvi lauko pavėsinė su židiniu, kurioje nuo lietaus gali pasislėpti apie 100 žmonių – puiki vieta Jūsų šventei ar gyvo garso muzikos vakarui. O galbūt ieškote vietos išvažiuojamajai vestuvių ceremonijai organizuoti? Iš čia atsiveria nuostabus Suvalkijos lygumų kraštovaizdis, kadangi pavėsinė stūkso ant Suvalkijai nebūdingos aukštos kalvos. Pagal Jūsų pageidavimus, čia gali būti teikiamos maitinimo paslaugos pagal iš anksto suderintą meniu.
Erdvią lauko pavėsinę galima nuomoti atskirai.
 

PRAMOGOS

Pirtis
Pirtis su 25 žmonių talpinančia sale bei miegamomis vietomis (iki 20 žmonių) yra atokiau nuo pagrindinės sodybos, tad joje patogu švęsti nedideles šventes ar tiesiog susiburti maloniam poilsiui. Pirties teritorijoje rasite atskirą pavėsinę bei laužavietę. Sodybos teritorijoje rasite ir tvenkinį, kuriame šiltuoju sezono metu galėsite atsigaivinti. Teikiame ir maitinimo paslaugas į pasirinktą sodybos teritorijos vietą.

 

Vaikų žaidimų aikštelės
Sodybos teritorijoje įrengtos vaikų žaidimų aikštelės bei supynės leis atsipalaiduoti ir mažiesiems svečiams.

 

 

 

 


Visos paslaugos teikiamos iš anksto suderinus. Dėl papildomos informacijos prašome teirautis el.paštu: info@suvalkijosdvaras.lt arba tel. +370-670-71833.
 

Galerija
Paslaugos
Kontaktai